Kenan Birkan’ı Kim Oynasın?

Tv 24 Haziran 2010
1393

Atv ekranlarının başarılı dizisi Ezel’in finalinde Ramiz Dayı’nın can düşmanı Kenan Birkan’ın sadece omuzlarını gördük. Herkes bu karakteri kimin oynayacağını konuşuyor.
Geçtiğimiz günlerde Kenan Birkan’ı Selçuk Yöntem’in oynayacağı konuşuluyordu ancak Selçuk yöntem bu konuda açıklama yaptı..
Kenan Birkan’ı oynayacağım haberi doğru değil. Ezel’in zaten başarılı bir kadrosu var. Keyifle izliyorum. Rol kime verilirse verilsin, yakışacaktır.
* Sezonun en beğenilen dizilerinden Ezel, nefes kesen bir finalle tatile girdi. ATV’de yayınlanan dizinin sadık izleyicileri arasında ve internet forumlarında konuşulan tek konu, Kenan Birkan’ı kimin oynayacağı.

ezel-dizi
* Rolün Şener Şen, Uğur Yücel, Selçuk Yöntem, Yetkin Dikinciler, Fikret Kuşkan, Köksal Engür, Settar Tanrıöğen veya Haluk Bilginer’e verileceği konuşuluyordu. Fakat Yetkin Dikinciler, Fikret Kuşkan, Haluk Bilginer ve Köksal Engür, yeni sezonda başka dizilerde rol alacak.
*Şener Şen, en son 2000 yılında ‘İkinci Bahar’ dizisiyle televizyon ekranına çıktı. Meltem Cumbul ile ‘Gönül Yarası’ ve Kenan İmirzalıoğlu ile ‘Kabadayı’ adlı sinema filmlerinde başrol oynadı. 10 yıldır hiçbir dizi teklifini kabul etmedi.
* Ay Yapım Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kerem Çatay, Kenan Birkan karakterine ilişkin beklentinin çok yüksek olduğunu söyledi. İnternet forumlarında şimdiden Kenan Birkan sayfaları açıldığını söyleyen Çatay, “İzleyicilerimizin taleplerini de ciddiye alıyoruz. Çalışmalarımız devam ediyor. Anılan isimlerin hepsiyle çalışmaktan gurur duyarız” dedi.
* Çatay, “Şener Şen’in yaşı Kenan Birkan’la örtüşüyor mu?” sorusuna şu cevabı verdi: “Şener Bey kabul etsin de yaşını uydururuz. Kendisiyle henüz görüşmedik. Konuşulan isimlerin, televizyon mesaisi fazla değil. Ama sonuçta onlardan biri olacaktır.”

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kenan Birkan’ı Kim Oynasın?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Gözde Kansu Kimdir?

Gözde Kansu Kimdir?

07 Ekim 2013
1489

Sponsor Bağlantılar