Celalettin İpekbayrak “Kaderin Şifresi”

Aktüel 17 Haziran 2010
1652

Celalettin İpekbayrak 16 Haziran Çarşamba gecesi CnnTürk’e konuk oldu ve Kaderin ve isimlerimizin kaderimizi nasıl yönlendirdiğine dair bilgiler verdi..
Nasıl ki evrende her şey birbiriyle bağlantılı ve evrendeki her şey birbirini etkilemekteyse, insanı oluşturan her unsurun da insanla bir bağlantısı vardır. Bu unsurlar arasına, “Doğum Tarihimiz” ve “İsmimizin Enerjetik” yapısı da dahildir. Evren ve Dünya “Devresellik Prensibi’yle, belirli zamanlarda inişler ve çıkışlar yaşar, kritik devrelerden geçer. Peki ya evrenin parçası olan insan!… Bizim geçirdiğimiz ve geçireceğimiz kritik yılları “Devresellik Prensibi” içinde tespit edebilir miyiz? Sayıların yaşamımızdaki yeri nedir? Sağlık, iş, evlilik, okul hayatı ve şansımızın “Sayılar”la ilişkisi var mıdır? İsimlerimiz “Kelâm”dır. Sestir. Bu seslerin, bu titreşimlerin bizim üzerimizdeki etkileri nelerdir? Çocuklarımıza koyduğumuz isimler onları nasıl etkiliyor? Doğru titreşimlerimizi nasıl tespit edebiliriz? Binlerce yıl önecisinden günümüze gelen şifre sistemi… Doğum esnasında karşılaştığımız kozmik etkilerin ve ismimizin enerjetik yapısının bizim üzerimizde nasıl bir etkide bulunduğuna dair, çok eski geleneklerden kalma bazı bilgiler mevcuttur. Bu kitapta ele alınacak olan bilgilerin kökeni ise, İsa Peygamber’in de mensubu olduğu bilinen Eseniler Topluluğu’na aittir. Ad ve doğum tarihinden yola çıkarak kişilerin geleceğini yorumlayan Celalettin İpekbayrak, sanat dünyasının önde gelen isimlerinin de kader şifresini çözdü…

kaderin şifresi
HÜLYA AVŞAR (10.10.1963) Özel bir grubun insanı. Olağanüstü hırslı, zeki, çalışkan. Tek işle yetinmez. Her alanda tek olmak ister ve kendine rakip tanımaz. Hayatındaki inişler kısa sürer, hemen tırmanışa geçmesini bilir. Yüzde 80 iki evlilik yapacak. Hayatının her 19′uncu senesi tehlike gösteriyor.
TARKAN (17.10.1972) Hangi işi yaparsa yapsın hep zirvede. Çoban bile olsa başarılı. Her zaman mükemmeli yapar. Hiçbir zaman işini şansa bırakmaması lazım. Çok detaycıdır. 38′inci yaşına çok dikkat etmeli. Gerçek dostu yok denecek kadar az. Kaderinde iki evlilik olanlardan biri.
GÜLBEN ERGEN (25.08.1972) Duygusal ve zeki. Altıncı hissi kuvvetli. Olayları çok iyi analiz eder. Çok az ‘dostum’ dediği insan vardır. Evliliği sürekli. 2010 yılına dikkat etmesi gerekiyor. 2007 Temmuz’u adeta hayatının dönüm noktası olacak.
İBRAHİM TATLISES (01.01.1952) Her konuda şanslı. Bir çocuk kadar duygusal. Kalabalığın içinde bile yapayalnız. 2020 yılı onun için ciddi tehlike arz ediyor.
EBRU GÜNDEŞ (12.10.1974) Doğuştan lider, hırslı. Pratik bir zekaya sahip. Bu yıl ikinci evlilik kapısını çalacak. Gerçek aşkı bulacak. Maddi kazancı artacak.
BÜLENT ERSOY (09.06.1952) Mükemmeli arar. Her konuda bilgisi vardır. Başarısızlığı asla kabul etmez. Evlilik hayatı hiçbir zaman sürekli olmayacak. 2020′de büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalacak.
Kuşaktan kuşağa geçiyor
Eski Arap ve Mısır kültüründe ‘tıhvita’ olarak adlandırılan şifre çözümü, Türkçe’de kader bilimi olarak yorumlanıyor. Yaklaşık 25 yıldır kader bilimi ile ilgilenen Celalettin İpekbayrak, bu işin kuşaktan kuşağa geçtiğinibelirtiyor. İpekbayrak’ın bu konuda bir kitabı bulunuyor.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Celalettin İpekbayrak “Kaderin Şifresi”” hakkında 2 yorum var

  • fatma dere

    12 temmuz 1962 izmir gültepe dogumluyum beni nelerin bekledigini ve bundan sonraki hayatımın nasıl olacagını merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekürler saygılarımla

  • erol şan

    hakkımdaki gerçekleri bilmek istiyorum

  • İlginizi Çekebilir

    Sponsor Bağlantılar