2010 Yaz Dizileri

Aktüel, Tv 09 Haziran 2010
2151

Kış sezonu dizileri yavaş yavaş tatile girerken 2010 yaz dizileri çekimlerine başladı bile..İşte o dizilerden bazıları
ANA KUCAĞI DÜRİYE’NİN GÜĞÜMLERİ
Geçen yıl sona eren Baba Ocağı dizisi ekibi bu defa Ana Kucağı için motor diyecek. Muğla’nın bir köyünde çekilecek olan dizide İpek Tuzcuoğlu ve Emre Kınay başrolleri paylaşıyor. İkili, 4 çocuk sahibi boşanmış bir karı kocayı canlandıracak. Dizi temmuz ayında Star TV ekranlarında yayına başlayacak.
DELİ SARAYLI
Perran Kutman ve Çetin Tekindor’un başrollerini oynayacağı, dönem komedisi Deli Saraylı eylül ayında atv’de yayınlanacak. Diziyi Gani Müjde kaleme alıyor.
ŞEN YUVA
Atv’de temmuz ayında başlaması planlanan Şen Yuva’da Ceyda Düvenci ve Levent Üzümcü evli bir çifti canlandıracak.
UMUT ÇOCUKLARI

2010 YENİ DİZİLER
Erler Film’in hazırladığı dizide Yetkin Dikinciler, Haluk Piyes ve Ezel’den ayrılacak olan Sedef Avcı rol alacak. Arka Sokaklar tadında olan ve sokak çocuklarının dramını anlatacak olan dizi Kanal D’de yayınlanacak.
KÜÇÜK SIRLAR
Gossip Girl’ün yerli versiyonu olarak lanse edilen Küçük Sırlar’da Sinem Kobal ve Burak Özçivit başrolleri paylaşacak. Gençlik dizileriyle ses getiren Tim’s Production’ın çekeceği dizi, ağustos ayının sonlarında Show TV’de ekrana gelecek.
LALE DEVRİ
Tolgahan Sayışman ve Emina Türkcan’ın başrollerini oynayacağı dizi eylül ayında Show Tv’de başlayacak.
ÇOCUKLAR DUYMASIN
2003 yılında ekrana geldiğinde bir fenomene dönüşen, taş fırın erkeği Haluk, Meltem, light erkek Selami, Havuç ve feminist Duygu’nun hikayelerinin anlatıldığı Çocuklar Duymasın yeniden başlıyor. Bu defa kadroya Selami’nin oğlu Beton Orçun’un da katıldığı sit-com, ağustos ayının başında atv’de ekrana gelecek.
MÜKEMMEL ÇİFT
Tardu Flordun ve Songül Öden’in başrollerini paylaştığı komedi dizisi, haziran ayının sonnda Kanal D’de ekrana gelecek. Avrupa Yakası’nın yönetmeni Jale Atebey Özberk’in yöneteceği dizi, bir televizyon kanalında çalışan iki rakip ve evli spikerin hayatını anlatıyor.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“2010 Yaz Dizileri” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar