Akneye Anne Sütü İle Son…

Güzellik 20 Nisan 2010
1336

Akneler kabusunuz olmasın…Anne sütü ile Hindistan cevizi yağından üretilen bir kremin ergenlik sivilcelerini tedavi ettiğini ortaya çıktı.
Amerikalı bilim insanları yaptıkları araştırma sonucunda anne sütü ile Hindistan cevizi yağından üretilen bir kremin ergenlik sivilcelerini tedavi ettiğini ortaya koydu. Amerikalı uzmanlar, anne sütünün bileşenlerinden olan ve Hindistan cevizi yağında da bulunan laurik asidin aknelerle mücadele yetisi olduğunu belirtiyor.

breast-milk-rgb
Yeni tedavinin, halihazırda kızarıklığa ve yanmaya yol açabilen tedavilerden farklı olarak doğal ürünlerle gerçekleştirildiği için hiçbir yan etkisi bulunmuyor. Araştırmacılar, bu materyalden oluşturulacak yeni yüz kreminin insanlarda yakında deneneceğini söylediler.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Akneye Anne Sütü İle Son…” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1374

Sponsor Bağlantılar