Miley Cyrus Makyajı ile Güzelleşin…

Güzellik 12 Nisan 2010
1466

Gençlerin yeni gözdesi Miley Cyrus makyajını sizde deneyin güzellliğinize güzellik katın..Miley Cyrus’ın makyaj sırlarını makyaj artisti Mai Quynh açıkladı..
Yüz: Miley’nin cildi pürüssüz bu yüzden hafif ışıltı veren yarı kapatıcı bir fodöten uygulamış Quynh. Elmacık kemiklerinin ön kısmına ışıltı veren allık uygulamış.( Just Pinched Instant Blush Tint Nude renkte) Elmacık kemiklerinin alt kısmına ise Golden Glo uygulamış.

Miley Cyrus
Gözler: Gözleri çok daha büyük göstermek için Quynh içeride kalan kısmına Shimmer Cubes Moonlight ve Shimmer Bars Twilight uygulamış. Sonra bronz renkli simli bir farı tüm göz kapağına yaymış. Alt kirpik diplerinede aynı farı uygulamış ve siyah maskara sürmüş.
Dudak:Quynh Mileynin dudaklarına iki kat uygulamış. İlk Gleamstick Platonic ve parlatıcı Glow Baby Glow gloss Smooches.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Miley Cyrus Makyajı ile Güzelleşin…” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1362

Sponsor Bağlantılar