Hızlı Yapılan Seksi Saçlar

Güzellik 23 Mart 2010
1376

 Eğer birçok kadın gibi iseniz, hemen makyaja sarılırsınız. Rujunuzu tazeler, biraz allık sürer, göze batmayan dumanlı etki vermek için biraz far sürersiniz. Bluzunuzda bir düğme daha açar, üzerinize oturan o ceketi çıkartır ve biraz parfüm sıkarsınız. Gitmeye hazırsınız değil mi?


New York’ta Salon Santa Cruz’da çalışan Moskovalı kuaför Katya Ozeryan o kadar da hızlı değil diyor. “Saçları bir kadının sahip olduğu en seksi aksesuarıdır. Eğer saçlarınız seksi değilse, şansınız olamaz.”
Seksi saçlar için 5 denenmiş doğru metod öneriyor.
Parlaklık ekleyin. Bu özellikle kısa saçlı kızlar için geçerli diyor. İki elinize de yağlı olmayan bir parça briyantin alın, saçlarınızla nazikçe ovalayın, anında parlaklık ve doku verir. Katya kısa ve seksi saçlar için Sebastian Crude Clay’i öneriyor. Hem tutuş hem de belirginlik veriyor ancak tamamen doğal görünüyor.
bakimli sac
Havalandırın. Katya bu teknik özellikle sarkaç gibi orta boy saçlarda çok ise yarıyor diyor. Havalandırmak için uçlardan diplere doğru tarayarak biraz derinlik kazandırın. Küçük bir parça şekillendirici jöle onu tutacaktır. Ancak Katya uyarıyor ve abartmayın diyor Marcia Brady (kesinlikle seksi değil) görünümüne yol açabilir. Saçlarınızın ön ve yan kısımlarını farklı yönlerde taramak saçlarınızın tekdüzeliğinin önüne geçecek ve size moderne ve taze bir görünüm verecektir.
Biraz dalgalandırın. Katya uzun ve dalgalı saçların hala moda ve çok seksi olduğunu söylüyor. Eğer saçlarınız yeterince uzunsa, size birkaç sünger bigudi edinmenizi öneriyor. Kendininkileri çantasında taşıyor, çünkü küçük ve hafifler ve birkaç saniyede saç uçlarınıza sarılabilirler. Sardıktan sonra biraz saç spreyiyle sabitleyin ve makyajınız bitene kadar saçlarınızda bırakın. 10 dakika sonra, kapıdan doğal, seksi, gevşemiş dalgalı saçlarla çıkacaksınız.
Toplayın. Klasik ve romantik bir görünüm ne uzunlukta olursa olsun bütün saçlarla elde edilebilir. Bir topuz, yüzünüz etrafında bırakılmış birkaç tutamla anında seksilik katar. hoş bir toka ya da saçınızla aynı renkte firkete ile saniyeler içinde görünümünüzü değiştirebilirsiniz. Saçlarınızı arkada toplayın, döndürün ve sıkılaştırın. Yanları biraz saç spreyi ile düzleştirin, yüzünüz çevresinde birkaç tutam saç bırakın. Eğer doğal olarak dalgalı değillerse, birkaç saniyede saçlarınızı kalem etrafında dolayın. İnanın ya da inanmayın, dalgalar dayanacaktır.
Sınırlarınızdan korkmayın. Katya’nın süper seksi saçlar için en son tavsiyesi ne? “Saçlarınızı dağıtmaktan başka hiçbir şey daha hızlı “kötü kız” imajı veremez.” diyor ve ekliyor: “ Saçlarınızı hızlıca tarayın, dağıtın, spreyleyin ve çıkın.”

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Hızlı Yapılan Seksi Saçlar” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1361

Sponsor Bağlantılar