Hollywood Tarzı İlişki Tavsiyeleri

Güzellik 15 Mart 2010
1322
Dünyaca ünlülerin hayat tarzları,zevkleri ve ilişkileri hep merak konusu olmuştur…Life&Style dergisi de, evlilikleri iyi giden Hollywood starlarına mutlu ilişkinin sırrını sordu..
Ünlü şarkıcı Jennifer Lopez eşi Marc Anthony ve ikiz bebekleriyle çok mutlu. Lopez kadınların mutlu bir ilişki sahibi olabilmesi için şu önerilerde bulunuyor: “Bakımlı olun, hoş giyinmeye çalışın. İşinize ve kendinize odaklanın!
Kendinize ait alan bırakın
Oyuncu Jennifer Love Hewitt, ilişkide herkesin kendine ait bir alanı olması gerektiğini savunuyor. Ünlü oyuncu “Yanınızdaki erkeğin arkadaşlarıyla görüşmeye, maç izlemeye ihtiyacı var. Onu sıkboğaz ederseniz, sizden uzaklaşır. Kendinize ait zamanlarınız olmalı” diyor.
Birlikte eğlenin
ünlüler
Jessica Alba, çiftin birlikte eğlenmesinin, ilişkinin en önemli noktası olduğunu düşünüyor… “Eşimle birlikte maçlara gidiyoruz, eğleniyoruz. Bu bizim bağımızı kuvvetlendiriyor” diye konuşuyor.
Striptiz yapın!
Holywood’un en ünlü isimlerinden Julia Roberts, üç çocuk annesi mutlu bir kadın… Roberts, ilişkide ilk günkü heyecanın hep korunması gerektiğini savunanlardan… Roberts, “Yemek masasında yavaşça striptiz yapın! Hangi erkek size karşı koyabilir ki?” diye konuşuyor.
Otelde buluşun!
Oyuncu Jennifer Garner, kızlarının doğumundan sonra, ilişkisindeki monotonluğu seks terapistine giderek aşmış. Garner, “Doğumdan sonra ilişki monotonlaşmaya başlıyor. Bunu engellemek aslında kolay. Gerekiyorsa, rahat ve keyifli zaman geçirmek için bir otelde buluşun” diyor.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Hollywood Tarzı İlişki Tavsiyeleri” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1354

Sponsor Bağlantılar