En Yeni Tırnak Stilleri

Güzellik 05 Mart 2010
1419

2010 yılının en yeni ve moda tırnak stillerini merek edenlere;Lady Gaga, Beyonce ve Kristen Bell metalik renkteki tırnaklarıyla dikkat çekiyor. Bakımlı tırnaklarınızı daha görünür kılmak istiyorsanız metalik oje iyi bir tercih olabilir.

Chanel’in başlattığı çağla yeşili tırnak modasını ünlüler çok sevdi. Siyah, deri, metalik renkli, vücudu saran klasik kıyafetlere farklılık katmak isteyenler tercih ediyor.

Mat tırnaklar birkaç sezondur ünlülerin tercihi oldu. Ünlüler mat tırnakların eski cilalı tırnakların yerini almasından memnun ve daha çok tercih ediyor. Tırnak matlaştırıcı ile aynı anda tek seferde aynı rengi hem cilalı hem de matlaştırıcı sürerek mat haliyle kullanabiliyorlar.

Kadınların bayıldığı mor rengi sık sık tırnaklarda da görür olduk. Kıyafetinizle uyumlu olabilecek bu renkle, dikkat çekici tırnaklara sahip oluyorsunuz.

80’lerin modası çok uzun tırnaklar geri döndü. Doğal renkte cilalanmış uzun tırnakların ne kadar şık durduğunu unutmuşuz. Blake Lively’in son olarak tercih ettiği trend için takma tırnak tercih edebilirsiniz.

Siyah gotik tırnaklar her zaman tercih edilecek gibi görünüyor. Bir davete giderken gotik bir yüzükle neden gotik bir oje tercih etmeyesiniz ki?

 

Tersine dönmüş French manikür. Tırnak bakım uzmanınıza metalik ya da parlak renkli bir ojeyi bilinen French maniküründen tamamen ters şekilde uygulamasını isteyin. Tırnağın uzayan kısımları beyaz, geri kalanı renkli ya da tırnağın uzayan kısımları renkli, geri kalanı doğal renginde kalabilir. Eminiz tırnağınızı görenler bunu nasıl yaptırdığınızı çok merak edecek.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“En Yeni Tırnak Stilleri” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1347

Sponsor Bağlantılar