Polaris Lazer Tedavisi Nedir?Nasıl Uygulanır?

Güzellik 04 Mart 2010
1592
Zengin ve ünlülerin genç kalmak için tercih ettikleri botoksun yeni bir rakibi var; Polaris Lazer uygulaması. Polaris Laser, göze hoş görünmeyen kırışıklıkları yüz ifadesini bozmadan yok ediyor.
Devrim niteliğindeki Polaris Lazer uygulaması, ‘geliştirilen yeni teknoloji ile derin kırışıklıkları, çizgileri güzenli ve etkili bir şekilde çözüm sunduğunda’ ısrar ediyor.
Tedavinin savunucularına göre, erken yaşta ortaya çıkan yaşlanma izleri, göz çevresindeki kırışıklıklar ve sigara kırışıklıkları başarıyla gideriliyor. Tedavi bir saatten daha az bir sürede hiçbir yan etki görülmeksizin, cerrahi müdahale gerektirmeden uygulanabiliyor.
polaris lazer

Polaris tedavisi nedir?
Polaris, epidermis altındaki cilt katmanlarına kadar işleyen kırışıklıkları ısı yoluyla gideriyor. Cilde uygulanan ısı, dermisin büyümesine neden hücrelerin yeni kollajen üretmelerini sağlıyor. Ortaya çıkan kollajen kırışık bölgeyi dolduruyor ve cildin sıkılaşmasını sağlıyor. 40 ila 50 dakika arasında uygulanan yüz tedavisinin maliyeti 150 sterlin yani yaklaşık 350 TL. Cheshire’daki Dunham Consulting Patricia Oppizio tedaviyi uygulayan birkaç merkezden biri. Deneyimli kişiler tarafından yapılan tedavide hiçbir risk yok. Londra Royal Free Hospital’da dermatoloji uzmanı Dr. William Clayton, tedaviye tedbirli yaklaşılması gerektiğini belirtti. Dr. Clayton, yanlış bir uygulamanın cildi yakıcı ya da iz bırakıcı etkisi olabileceği konusunda ilgilileri uyarıyor.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Polaris Lazer Tedavisi Nedir?Nasıl Uygulanır?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1374

Sponsor Bağlantılar