Nazlı Tolga’nın Çok Özel Kına Giysisi

Aktüel, Kadın 30 Ağustos 2013
1426

Ekranların güzel haber spikerlerinden Nazlı Tolga yaklaşık 2 ay önce evleneceği için ekranlara veda etmişti..Hem ekranlara hem de Türkiye’ye veda edecek olan güzel sanatçı önceki akşam kına gecesi düzenledi..
Başarılı haber spikeri Nazlı Tolga,Avrupa’nın en büyük perakende gruplarından birinde yöneticilik yapan Hollandalı Lawrence D. Brenninkmeyer ile evleniyor. Nikahtan sonra Brezilya’da yaşayacak olan ünlü spiker, önceki akşam Arabesque’te düzenlediği kına gecesiyle hem bekarlığa hem de Türkiye’ye veda etti.

nazli-tolga-kina-gecesi

nazli-tolga-kina-gecesi-kaftan
Anne-babaları dışında Amerika, İngiltere, Hollanda ve İtalya’dan yakın dostlarının katıldığı gecede çift, tüm ritüelleri yerine getirdi, kaftan giyip kına yaktı. Davulların çalındığı, oryantallerin şov yaptığı kutlamada Tolga ile Brenninkmeyer da sandalyelerin üzerine çıkarak dans etti.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Nazlı Tolga’nın Çok Özel Kına Giysisi” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1278

Sponsor Bağlantılar