Perihan Savaş 3 Ayda 10 Kilo Verdi!

Diyet Ve Zayıflama 27 Şubat 2013
1380

Yılların eskitemediği sanatçı Perihan Savaş 3 ayda sıkı bir diyetle 10 kilo verdi!Başarılı sanatçı 10 kiloyu nasıl verdi?işte ayrıntılar..
Perihan Savaş, Prof. Dr. Osman Müftüoğlu denetimi altında üç ayda 10 kilo verdiğini söyledi.
Bugün’den Okan Işık’ın haberine göre; bol bol yiyerek zayıfladığını belirten Savaş “Listem oldukça geniş. Hatta hocamın bana verdiği pek çok şeyi yiyemiyorum. En önemlisi üç beyazdan uzak duruyorum. Zaten şeker kullanmazdım. Bende insilün direnci başlamıştı, onu kırmak gerekiyordu. Ona göre bir diyet programı uyguladım. Protein ağırlık beslendim. Sebzeleri bile etli yedim. Hedefimde 3 kilo daha var” dedi.

Perihan-savas-diyet
Ünlü oyuncu uzmanların protein ağırlıklı beslenmenin kolesterolü yükselttiği iddialarını ise doğru bulmadığını söyledi. Savaş sözlerine şöyle devam etti: “Kolesterole başından beri inanmıyorum. Tamamıyla ilaç firmaların yaratmış olduğu bir şey. Mesela bir aralar yumurta yenmeyecek diye kıyametler koptu, şimdi de Yumurta yiyebilirsiniz kolesterol yapmıyor’ diyorlar.
Beslenme düzenini iyi kurmanız gerekiyor. Her öğün yemek yemek şart. Öğün atlamamak gerekiyor. Bunu yaptığınızda düzgün bir şekilde kilo verebiliyorsunuz. Ama bünyeden bünyeye de değişiyor. Herkesin diyet yapmadan önce kan tahlillerini yaptırması gerekiyor.”

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Perihan Savaş 3 Ayda 10 Kilo Verdi!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar