Zayıflatan Zümrüt Kokteyli

Güzellik 19 Şubat 2013
1428

Başarılı Kimya mühendisi ve Uluslararası Cilt ve Güzellik uzmanı Şems Aslan Melek Baykal’ın programında Mucizevi zayıflatan Zümrüt Kokteyli tarifini verdi..
Zayıflatan,Detox etkisi yapan,cildi güzelleştiren,Saçları coşturan,sigaranın kötü etkilerini yok ederek Akciğeri temizleyen bu detox’un oldukça faydalı olduğunu açıklayan Şems Aslan bu tarihi haftada 2 kez 1 Litre tüketmenizi önerdi..
İşte Mucizevi Zümrüt Detox tarifi
1 litre süt
1 tutam dereotu
1 tutam maydanoz
1 tutam feslegen ve 1 kaşık bal

zumrut-kokteyli
Yapılışı
1 litre sütü kaynatın ve kaynarken 1 adet limonu içerisine sıkarak sütün kesilmesini sağlayın.O esnada meydana lor peyniri ve dinap adı verilen bir su oluşacak.Lor peynirini kahvaltılarda ayrıca tüketebilirsiniz ama işe yarayacak olan Dinap adı verilen sudur..
Suyu blendera boşalttıktan sonra sırayla tüm yeşillikleri ve balı ekleyip içiye çırpın.Elde edilen suyu haftada 2 kez 1 litre olarak tüketebilirsiniz..

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Zayıflatan Zümrüt Kokteyli” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1278

Sponsor Bağlantılar