Greyder 2012 Sonbahar-Kış Ayakkabı Koleksiyonu Çok Şık

Alışveriş, Moda 17 Kasım 2012
1339

Ayakkabıda farklılık yaratan Grayder Sonbahar 2012 Kış sezonuna bomba gibi giriyor..Doğal… Modern… Stil sahibi… Seçiminiz hangisi olursa olsun “Greyder” bu kış hep yanınızda. Üstelik bu kış ayakkabılarınızın tamamlayıcıları çantalarınız da Greyder mağazalarında… Greyder; The Naturalist, New Modern ve City Style Koleksiyonları ile 2012- 2013 Kış Sezonu’nda kentin kalbine konforlu ve asil adımlar atmaya hazır.

greyder-2012-sonbahar-kis-ayakkabi-koleksiyonu


Her türlü zorlu koşulda bile sağlam ve dayanıklılığıyla ile tüm ihtiyaçlarınız Greyder’in The Natüralist serisi ile karşılanmaya hazır.
Yürüyüş sırasında ayağa sağladığı konfor ve gerekli destekle ideal dengeyi korumaya yardımcı oluyor. Dayanıklı, yağlı görünümlü ve efektli deriler kullanılarak hazırlanan koleksiyon ile doğada kendinizi güvende hissetmenizi sağlıyor. Outdoor modeller yalnızca doğada değil, şıklığıyla ve modern tasarımlarıyla şehir yaşamında da yerini alıyor. Engel tanımayan en yeni Greyder ayakkabı modelleri ile doğanın tam kalbine dokunun!

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Greyder 2012 Sonbahar-Kış Ayakkabı Koleksiyonu Çok Şık” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1230

Sponsor Bağlantılar