Esra Erol ile Bebek Bakım Semineri

Aktüel, Genel 03 Ekim 2012
1304

Johnson’s baby 6 Ekim’de anneleri Bebek bakım seminerine davet ediyor.6 Ekim 2012, Cumartesi günü, Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek “Bebek Bakım Semineri’nde, ünlü TV programcısı ve genç anne Esra Erol, uzmanlarla birlikte; anneleri güvenli bebek bakımı ve alerjen parfümlerin tehlikeleri konusunda bilgilendirecek.
Ücretsiz olarak düzenlenen ve Taksim, Ümraniye, Kadıköy ile Bakırköy’den ücretsiz ulaşım olanağının sağlanacağı seminerde, Avrupa ve Türkiye Pediatrik Dermatoloji Derneği Başkanı Prof. Dr. Ümit Ukşal ile Amerikan Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Aylin Şimşek, annelerin bilgisini artıracak bilgiler verecek ve Esra Erol ile birlikte annelerin merak ettikleri soruları cevaplayacak.
Tüm annelerin ve anne adaylarının davetli olduğu seminer, son 10 yılda iki katına çıkan, çocuklarda alerjiden korunmak için annelere önerilerde bulunurken, masum sandığımız ve çevremizde bulunan tehlikeli alerjen parfümler ile ilgili de uyarı niteliğinde bilgiler sunacak.
Esra Erol’un bir anne olarak, ebeveynleri davet ettiği ve annelerle sohbet şansı yakalayacağı seminer Haliç Kongre Merkezi, Eyüp Salonu’nda 14:00 – 16:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

esra-erol-bebek-bakim-seminer
Daha Fazla Bilgi İçin: 212 263 50 41
Ücretsiz Ulaşım Noktaları :
Taksim AKM – saat 13:00
Ümraniye IKEA – saat 12:15
Kadıköy Evlendirme Dairesi – saat 12:15
Bakırköy Ömür – 12:45

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Esra Erol ile Bebek Bakım Semineri” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
OPENCART SANAL POS

OPENCART SANAL POS

14 Mayıs 2019
151
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1230

Sponsor Bağlantılar