Hazal Kaya’dan Balkan Diyeti

Diyet Ve Zayıflama 25 Ağustos 2012
1341

Hazal Kaya yeni dizisi için imaj yeniledi.Son Yaz Balkanlar dizisi öncesi tam 5 kilo vererek ideal kilosuna ulaştı.Peki Hazal Kaya bu kiloyu 1 haftada nasıl verdi.Sabah gazetesi magazin yazarı Sinan Özedincik, Hazal Kaya’nın bu kiloyu kısa sürede nasıl verdiğini araştırdı ve şu bilgileri edindi:
Ünlü oyuncu, çekimler öncesi ise Etiler’deki Life&Co Detoks Merkezi’nde güzellik ve sağlık kampına girdi.
Hazal Kaya, güne limon suyu içerek başladığı özel kür ve diğer destekleyici uygulamalarla bir hafta içinde 5 kilo verdi. Genç oyuncu, sadece zayıflamakla kalmadı; vücudunu toksinlerden de arındırdı. Hazal Kaya, bu özel kamp sırasında lif ve sebze ağırlıklı beslendi.Güne limon suyu içerek başladı. Bu sayede vücudun alkali ortamı güçlendirildi.

hazalkaya
Banyo öncesi vücudunu susuz olarak keseyle ovalayarak toksinlerden kurtuldu.Aerobik yaparak kan dolaşımını hızlandırıp kalp pompasını güçlendirdi.Bol bol yeşil sebze tüketti. Bu sayede vücuda oksijen ve magnezyum takviyesi yapıldı.Lifli gıda ile; kan şekeri ve kolesterol dengesi sağlandı. Vücut arındırıldı.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Hazal Kaya’dan Balkan Diyeti” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar