“Adele” Müziğe Ara Veriyor..

Müzik 16 Şubat 2012
1315

Grammy ödüllü sanatçı Adele Müziğe ara mı veriyor?Adele karar aldı ve 5 yıllığına ilişkisine konsantre olabilmek için müziğe ara vermeyi planladığını açıkladı..Son zamanların en çok konuşulan ve en son kazandığı 6 ödülle ‘Grammy Kızı’ ilan edilen Adele, müziğe ara vermeyi planladığını açıkladı. Sevgilisi Simon Konecki’yle yaşadığı ilişkiye daha çok zaman ayırabilmek için 5 yıl gibi uzun bir süre müzikten uzak kalmak istediğini belirtti.
Amerikan Vogue dergisini çok samimi açıklamalarda bulunan Adele, kariyeri süresince sevgilisine çok vakit ayırmadığı için mutsuz olduğunu, müziğe döndüğünde de artık mutlu aşk şarkıları yazmayı hedeflediğini söyledi.

adele-2012
“4-5 yıllığına defolup gidiyorum, sürekli çalıştığımda ilişkilerim mahvoluyor” diyen genç yıldız, “Böylece aşık ve mutlu kalacağım. Ne yapacağımı bilmiyorum; belki evlenir, çocuk yaparım. Ya da sebze yetiştiririm” diye de ekledi. Ayrılıkla anılmaktan rahatsız olduğunu dile getiren Adele bundan sonra asla ayrılık konulu bir albüm yapmayı düşünmüyor.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

““Adele” Müziğe Ara Veriyor..” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar