Penti’de Şubat’ta Aşk Var…

Alışveriş, Kadın 06 Şubat 2012
1316

Sevgililer gününe az bir zaman kala Penti bayanlar için aşk kokan çoraplar üretti.Penti, yılın en romantik günü 14 Şubat’ta, kendini mutlu etmek isteyenlere ve sevgililer günü için ne alsam diye düşünenlere, ürün alternatifleriyle kapılarını açıyor.
Penti; “Love” adını verdiği çorapla bacakları hediye paketine dönüştürüyor. Şık, zarif, kırmızı kurdelasıyla “Love” çorabı bir anlamda hediye kendimdir dedirtiyor. “Sweety” çorap ise aşkın simgesi olan kalplerle süsleniyor, böylece aşk, önce bacaklara ardından sokaklara taşınıyor.
Sevgililer günü alternatifleri arasında ; sevginizin simgesi öpüşen kuzular, yine aşkın simgesi olan kalplerle süslü soket çoraplar, fashion iç çamaşırları, pijamalar, pembe külotlar yer alıyor.

penti-ask-corap
Penti, bu yılki reklam sloganı “Sen bi’tanesin”le de adeta, ürün, marka ve günün anlamını da birleştiriyor. Kısaca bu yıl Penti mağazaları tam anlamıyla “aşk”a geliyor.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Penti’de Şubat’ta Aşk Var…” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1242

Sponsor Bağlantılar