Beren Saat ile Fırat Çelik Aşk mı Yaşıyor?

Aktüel 07 Eylül 2011
1390

Fatmagül’ün Suçu ne dizisinde ilk bölümlerde nişanlı rolünü paylaşan Beren Saat ile Fırat Çelik’in aşk yaşadığı iddaa edildi.Yönetmen sevgilisi Levent Semerci’den bir süre önce ayrılan dizinin ‘Fatmagül’ü Beren Saat, gönlünü aynı dizide birlikte rol aldığı Mustafa’yı canlandıran Fırat Çelik’e kaptırdı.Star’ın haberine göre, dizinin geçen yıl yayınlanan ilk bölümlerinde iki nişanlıyı canlandıran Beren Saat ve Fırat Çelik’in aşkı Paris’te ortaya çıktı. İddialara göre; Çekimler dışında sürekli birlikte görülen ikiliden Beren Saat, yakın arkadaşı Belçim Bilgin’le Paris’in yolunu tutarken orada Fırat Çelik’le buluşmuş.

fatmagul_mustafa

28 yıldır Fransa’da yaşayan ve geçen yıl Türkiye’ye dönüş yapan Fırat Çelik, bu romantik şehirde Beren Saat ile yakından ilgilenmiş ve ikili arasında aşk başlamış. Yurt dışındaki bu buluşmanın ardından İstanbul’a dönen ikili set dışında da samimi görüntülerini sergilemeye devam etti. İkili, önceki gece de Kuruçeşme’deki Jamiroquai konserinde de bir araya gelmiş ancak birlikte fotoğraf vermemeye özen göstermişti.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Beren Saat ile Fırat Çelik Aşk mı Yaşıyor?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar