Hem Saçınızı Boyatın,Hem de Formda Kalın!

Güzellik 04 Ağustos 2011
1387

Hem saçınızı boyatın hem de form da kalın…Schwarzkopf&Henkel’in saç boyası markası Palette, şimdi bayanları forma sokuyor.15 Temmuz’da başlayıp yılsonuna kadar devam edecek kampanya ile bir adet Palette Deluxe kutusuyla, kadınların spor ve yaşam merkezi B-fit’e gidenler 1 haftalık ücretsiz deneme üyeliği kazanıyor.
Palette, kadınların hayatına güzellikler katmaya devam ediyor. Saç boyasının lider ismi Palette ve Türkiye’nin ilk ve en yaygın kadınlara özel spor ve yaşam merkezi B-fit, kalori yaktıran yeni bir kampanyaya imza atıyor. Kampanya kapsamında sadece bir adet Palette Deluxe kutusu ile B-fit’lere giden kadınlar bir hafta boyunca ücretsiz spor yapma fırsatı yakalıyor.

sac-boyamak_palette
Kampanyaya katılanlar, Türkiye’nin 45 şehrinde bulunan 172 B-fit şubesinden istediğine gidebilecek. 15 Temmuz’da başlayan kampanya, 31 Aralık 2011 tarihine son bulacak. Bir haftalık ücretsiz deneme üyeliğinin başlangıcında, B-fit uzmanları, katılımcılara kişiye özel egzersiz programları hazırlayacak. Ay içerisinde sadece bir Palette Deluxe ürün kutusu ile 1 haftalık deneme üyeliği alınabildiği kampanya kapsamında, diğer ürün alımlarıyla ay içinde deneme üyelikleri birleştirilemiyor ancak diğer aylarda kullanılabiliyor. Kampanya ile kadınlar, hem sağlıklı yaşama adım atacak hem de spor yaparak güzelliklerine güzellik katacak.
Milliyet

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Hem Saçınızı Boyatın,Hem de Formda Kalın!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1273

Sponsor Bağlantılar