Lady Gaga’nın Farklılığının Sırrı Ne?

Güzellik 26 Mart 2011
1456

Sıradışı sanatçı Lady Gaga adıyla, kıyafetleriyle ve müziğiyle adından bahsettiren sanatçılardan bir tanesi..Lady Gaga People Magazine dergisine güzellik rejiminin sırlarını anlattı.

Yıldız cilt güzelliğini annesinin önerilerine borçlu olduğunu kaydetti. Küçük yaştan beri yüzünü hafif kokulu beyaz sabunla yıkayan Gaga her gece yatmadan önce yaptığı son şeyin dişlerini fırçalamak olduğunu da belirtti.
Ancak farklı tarzıyla Gaga bir güzellik modeli olarak görülmüyor elbette. Çünkü kendisine bir haftada makyajını silmeyi unutup da kaç kez yatağa girdiği sorulduğunda verdiği cevap şaşırtıcı: “Yedi”

lady_gaga
Şarkıcının seçimi açık renk saçları ve yüksek topuklu ayakkabıları da biraz sorun yaratıyor gibi görünüyor. Saçlarını sürekli kimyasal karışımlarla beslemek zorunda kalan Gaga, aşırı yüksek topuklular yüzünden ayaklarında da sorun yaşadığını itiraf ediyor.
Ancak Gaga bu kadar makyaja ve yorgunluğa karşı cildini güzel tutabilmenin sırlarını da söylüyor. Güneş kremini asla yanından ayırmayan Lady Gaga’nın güzellik anlayışı şu:” Her zaman kendiniz olmaya özen gösterin. Çünkü başkasına benzemeye çalıştıkça daha da sıkıcı bir hale geliyorsunuz,” diyor.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Lady Gaga’nın Farklılığının Sırrı Ne?” Konulu yazıdaki yorumlar

 • laraa

  bence doğru sölemiş fakat nie soruyolar gaga ya Adriana Lima veya Jeniffer Lopeze sorsalardı ya 😀

 • İlginizi Çekebilir
  Topuklu Ayakkabı

  Topuklu Ayakkabı

  20 Aralık 2016
  1283

  Sponsor Bağlantılar