Gerçekten Kaçan Kovalanıyor mu?

Aktüel 26 Mart 2011
1363

Kaçan kovalanır mı ?Evet Kovalanır..Bilimsel olarakta kanıtlanmış.Bu konuyu merak eden Virginia ve Harvard Üniversitesi bilim adamları bir araştırma yaptı. Sonuçlar ise hislerini belli etmeyen erkeklerin kadınlara daha çekici geldiğini gösteriyor.

Ancak erkeklerin de bu konuda kadınlara benzediğini kabul etmek gereklidir.Erkekler her ne kadar şikayetçi olsalar da kadınların peşlerinde koşmaktan hoşlanırlar. Elbette bu naz ayarında olursa. Her şeyin fazlasının zarar olması gibi aşırı naz da erkeklerin hoşlanmadığı bir durum.
Kadınlar için ise durum biraz daha farklı. Kadınlar naz yapan değil ancak kendini bir ölçüde saklamayı becerebilen erkeklerden hoşlanıyor. Bilinmeyen ya da yasak olan her şey merak uyandırır prensibiyle bakıldığında bu durum çok daha kolay anlaşılabilir.

kacan_kovalanir
Tabii bu durumu genellemek pek de doğru olmaz. Bazı kadınlar ve erkekler hiç bu oyunlara başvurmadan, tamamen açık ve şeffaf bir ilişki isterler. Ancak oran olarak pek sık rastlanmayan bu tarz kişiliklerin bir ilişkide mutlu olma ihtimalleri de bir o kadar tehlike altındadır. Çünkü nazdan hoşlanan kişiler öncesinde karşısındakinin açık sözlülüğünden hoşlansa da zamanla “özüne dönmek” diyebileceğimiz şekilde davranır ve yine aradığı insan tipine doğru bir yolculuğa çıkar.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Gerçekten Kaçan Kovalanıyor mu?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar