Kirpik Çıkarıcı M2Lashes Türkiye’de

Güzellik 14 Mart 2011
1431

Kirpikleriniz için harika bir ürünün satışı artık Türkiye’de..M2 BEAUTÉ’nin kirpik ürünleri “M2Lashes Eyelash Activating Serum” ve “M2 Lashes Eyelash Revitalizing Glos” Türkiye’de!
M2LASHES, size gözlerinizin potansiyel güzelliğini ortaya çıkarmak için mucizevi bir imkan sağlar. İşte size her bakışta akılları başlarından alacak ürünler. Kirpik Çıkarıcı Serum kirpiklerinizi doğal bir şekilde uzatır, çoğaltır ve güçlendirirken, Kirpik Canlandırıcı Gloss onlara belirgin, parlak, doygun ve canlı bir görünüm kazandırır.
“M2 Lashes Kirpik Çıkarıcı Serum”; son derece güçlü olan bu serumun temel etken maddesi, göz hekimliği alanında başarılı kullanım biçimleriyle dikkati çeken MDN’dir (Metilamido-Dihidro-Noralfaprostal) . MDN, mevcut yapısıyla, birkaç yıldan beri ABD’de başarılı bir şekilde kullanılmaktadır. Kozmetik uygulamalar için büyük bir özenle modifiye edilmiş ve doz ayarı yapılmış bu madde, bir yandan kirpik köklerini uyararak, kirpiklerin doğal büyüme evresini uzatırken, bir yandan da daha çok, daha dolgun ve daha kalın kirpik sağlar.
Serum içeriğinde bulunan, MDN, kirpiklerin doğal büyüme sürecini hızlandırır. Biotin (vitamin B7) kirpikleri güçlendirir ve kirpik dökülme periyodunu uzatır. Hiyaluronik asit, kirpiklerin sağlıklı, yumuşak ve esnek kalmasını sağlar. Prodew 300, nemi emer ve tutar. Hidrolize glikosaminoglikanlar, nemi tutarak, elastikiyeti artırır ve kirpiklere daha esnek bir yapı kazandırır.
M2 Lashes Kirpik Çıkarıcı Serum, bir sıvı göz kalemini kullanır gibi sürülmektedir. Serum günde bir defa, üst kirpik çizgisinin üzerindeki deriye uygulanır, bu işlem tercihen gece yatmadan önce, göz bölgesini iyice temizledikten sonra yapılmalıdır. Tek bir fırça darbesi yeterli olmaktadır. Standart cilt bakım ürünlerini uygulamaya geçmeden önce, birkaç dakika tenin serumu iyice emmesini beklenmelidir. Gözle görülür ilk sonuçlar genellikle 6–8 hafta içinde ortaya çıkmaktadır, fakat tam sonuç için 16 haftalık bir süreye ihtiyaç vardır.
“M2 Lashes Kirpik Canlandırıcı Gloss” ise, aktif kirpik büyütme serumu ile kusursuz bir uyum içinde iş görecek şekilde tasarlanmıştır, serumun etkisini artırmak için maksimum şartları sağlar. Canlandırıcı krem sayesinde kirpikler daha sağlıklı, daha parlak ve daha canlı bir görünüm kazanır. Kirpikler gün geçtikçe güçlenir ve esnekliği artar. Kremin yenilikçi etken maddesi Bakır Tripeptit-1 (Copper Tripeptite-1) sağlıklı bir tensel ortam yarattığı ve bağ doku gelişimini hızlandırdığı gibi, serbest radikallerle de mücadele ederek, hassas bir bölge olan göz civarında zamanından önce yaşlanma belirtilerinin ortaya çıkmasına sebep olan hiyaluronik asit kaybını/tükenmesini engeller.

m2lashes
M2 Lashes Kirpik Canlandırıcı Gloss’ in içeriğinde bulunan Bakır tripeptid-1, serumun daha etkin bir şekilde iş görmesi için gerekli en uygun ortamı yaratır. Pantenol (vitamin B5), kirpikleri nemlendirir ve parlaklık verir. Hidrolize kolajen, kirpik dokusunu güçlendirerek kirpiklerin daha kuvvetli ve daha dayanıklı olmasını sağlar. Sodyum hiyaluronat, nemi tutarak, kirpikleri besler, Arginin kirpikleri kuvvetlendirerek sağlıklı bir büyüme göstermeleri için gereken önkoşulları sağlar Hidrolize soya proteini, kirpikleri korur ve esnekliklerini artırır. Kirpiklere tokluk, esneklik ve dayanıklılık kazandırarak daha kolay şekil almalarını ve kıvrılmalarını sağlıyor.
M2 Lashes Kirpik Canlandırıcı Gloss bir maskara ya da kirpik boyası gibi, kirpiklerin köklerinden uçlarına doğru sürülmektedir. Ürün normal gündüz saatlerinde kirpiklere ekstra bir parlaklık ve canlılık kazandırmak için besleyici, sağaltıcı olarak kullanabileceği gibi, maskaranın altına fondöten olarak da kullanabiliyor. Kirpik maşası kullanmadan önce ürünün iyice kurumasını beklenmelidir. Ürün, geceleri, yoğun kirpik bakımı/tedavisi için kullanılmaktadır.
Ürün Fiyatı: M2 Lashes Kirpik Çıkarıcı Serum : 270.00 TL
M2 Lashes Kirpik Canlandırıcı Gloss : 110,00 TL

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kirpik Çıkarıcı M2Lashes Türkiye’de” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1283

Sponsor Bağlantılar