Ceyla Gölcüklü Kimdir?Ceyla Gölcüklü Resimleri

Haber 08 Aralık 2010
1741

Kaç gündür medyada beyin ölümü gerçekleşti,ailesi fişinin çekilmesine izin vermiyor gibi haberler çıkarken kimi medya haberlerinde ise öldüğüne dair haberler çıkan Ceyla Gölcüklü 38 yaşında ve Robert Koleji mezunu..Ceyla Gölcüklü iş hayatına 1992 yılında Yapı Kredi Bankası’nda başladı.Ceyla Gölcüklü’nün yaşamı üniversite öğreniminin ardından Interbank Genel Müdürlüğü’nde çalışırken değişti.Gölcüklü 1994 yılında bankanın müşterileri arasında yer alan uluslararası petrol şirketi ETI’nin patronu Shery Shahnavaz’la evlendi. 17 Eylül 1994’te Londra’da Grovenor House’da evlenen Gölcüklü ardından Londra’ya yerleşti ve 1.5 yıl orada yaşadı.
Bu sırada kızı Lara’yı dünyaya getiren Gölcüklü, eşiyle İstanbul’a taşındı. Ancak eşi tekrar Londra’ya dönmek isteyince çiftin evliliklerinde ilk büyük sorun başladı.
Eşi Gölcüklü’yü Londra’da yaşamaya ikna etmek için çocukluk arkadaşı ve aynı zamanda ailece görüştükleri Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlhan Aliyev ve eşi Mihriban Aliyev’i araya soktu. Bir süre eşinin isteğini yerine getiren Gölcüklü Londra’da yapamayacağını ve İstanbul’da yaşamak istediğini söyleyince eşiyle konuşup boşanmaya karar verdi.

ceyla-golcuklu
Gölcüklü, 2005 yılında 11 yıllık eşi İran asıllı İngiliz vatandaşı olan Petrol kralı Shery Shahnavaz’la olaylı boşanmasıyla gündeme geldi. Shery Shahnavaz eşine her yıl için 13 milyon dolar vermeyi kabul etti ve böylece Gölcüklü’nün aldığı Garden’daki ev, hisse senetleri ve nakit paradan oluşan 140 milyon dolarlık boşanma tazminatı Türkiye’nin rekor tazminatlı boşanma davaları arasında ilk sıralarda yerini aldı.

CEYLA GÖLCÜKLÜ RESİMLER

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ceyla Gölcüklü Kimdir?Ceyla Gölcüklü Resimleri” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Dünyanın En Pahalı Ojesi..

Dünyanın En Pahalı Ojesi..

06 Ağustos 2012
1406

Sponsor Bağlantılar