Tolga Güleç Hakkında..Fotograflar İle Tolga Güleç

Aktüel 25 Kasım 2010
1482

Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin Ahmet’i Tolga Güleç, İzmir doğumlu ve Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fak. Bölümü mezunu..Yaşı 28 olan oyuncunun burcu da Başak.Tolga Güleç ilk başarısını “Hatırla Sevgili” adlı diziyle çıkışını yakalamıştı.Oyunculuğa başlama hikayesini şöyle anlatıyor: “Çukurova’da işletme okurken tiyatroyla tanıştım. Rahmetli tiyatro sanatçısı dayım Erdener Başar’ın teşviki üzerine Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fak. Bölümüne girdim.
Öyle Bir Geçer Zaman Ki oyuncu kadrosuna dahil olduğumda öğrendimki, yaklaşık dokuz aydır Ahmet karakteri için arayıştaymışlar.Oyunculuk hakkında ise ” Bu iş deli işi” diyerek, bir süre çok fazla canlandırdığı karakterlerin etkisinde kaldığını belirtiyor.Hayalleri arasında ise, En iyi erkek oyuncu dalında Altın Portakal’ı kazanmak ve Avrupa’da tanınan bir oyuncu olmak bulunuyor.

tolga_ güleç

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Tolga Güleç Hakkında..Fotograflar İle Tolga Güleç” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar