Ragıp Gülen Kimdir?Ragıp Gülen Resimleri

Tv 25 Kasım 2010
1500

Ragıp Gülen Kimdir?Ragıp Gülen hakkında herşey..Ekranların genç yeteneklerinden Ragıp Gülen, Yerden Yüksek dizisindeki başarılı performansı ile dikkat çekiyor..1980 yılında Giresun’da doğdu. 1999 yılında Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi RTV Sinema bölümünü kazanarak İstanbul’a yerleşti. Üniversite yıllarında okulun Tiyatro Kulübünün Müzikal Topluluğuna girerek oyunculuk hayatına ilk adımını attı.
Bugüne kadar birçok projede yer alan Ragıp Gülen, şu sıralarda Yerden Yüksek dizisinde ekranlarımıza geliyor. Gülen, geçtiğimiz günlerde yayına giren ve eğlenceli hikayesiyle kendini izlettiren Renault reklam filminde de rol aldı.
Yerden Yüksek’in bu bölümünde, “Süslü Böcek” lakabıyla dikkat çeken Ragıp Gülen’in canlandırdığı Kuzey ile Merve Girgin’in canlandırdığı Adalet arasında aşk rüzgarları esmeye başlıyor.

Ragıp Gülen Resimleri

ragıpgülen

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ragıp Gülen Kimdir?Ragıp Gülen Resimleri” hakkında 2 yorum var

 • kkk34

  yerden yuksekte harika.alayina isyan da da fenerliydi.

 • ceren

  harika bi cocuk

 • İlginizi Çekebilir
  Gözde Kansu Kimdir?

  Gözde Kansu Kimdir?

  07 Ekim 2013
  1404

  Sponsor Bağlantılar