Atv “Kızım Nerede” Dizisi Başlıyor..

Tv 16 Kasım 2010
1479

Atv ekranlarında başarılı olacağa benzeyen bir dizi daha başlıyor..Başrollerinde Ece Uslu,Burak Hakkı,Oğuz Galeli,Hüseyin Avni Danyal,Ece Sükan,Kamil Güler,Tolga Savacı,Yonca Kaşifoğlu,Yonca Yenel,Pelin Yoru,Bengü Tezcan,Özge Gürer,Selin Kobal,Duygu Şen gibi geniş kadroya sahip Kızım Nerede dizisinin yönetmenliğini Ersoy Güler yapıyor. Aileleri ekran başına kilitleyecek dizide olaylar şöyle gelişecek: Varlıklı bir aile olan Demiraylar’ın kızı Zeynep, babasının doğum gününde kaybolur. Olayı araştıran polis dedektifi, genç kızın izini sürerken ailenin kimse tarafından bilinmesini istemediği sırları ortaya çıkar. Ailenin karmaşık ilişkileri ve entrikalar açığa çıktıkça hemen herkes şüphelidir.

kizim-nerede dizisi
Ece Uslu’nun anne olarak karşımıza çıkacağı dizide; Burak Hakkı ise idealist bir polisi canlandıracak. Hüseyin Avni Danyal’ın ‘Zeynep’in babası’ olarak ekrana geleceği ‘Kızım Nerede?’de; Tolga Savacı ise iki çocuk babası olan ‘enişte’yi oynayacak.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Atv “Kızım Nerede” Dizisi Başlıyor..” Konulu yazıdaki yorumlar

 • pelin yıldız

  ben pelin kızım nerde filmi olmasa yaşayamam.ersoy güler lütven bu diziyi yayınlayın ne olursa olsun

 • İlginizi Çekebilir
  Gözde Kansu Kimdir?

  Gözde Kansu Kimdir?

  07 Ekim 2013
  1410

  Sponsor Bağlantılar