Tarkan “Elle” Dergisine Kapak Oldu..

Aktüel 10 Kasım 2010
1306

Tarkan Elle dergisine poz veren ilk erkek oldu..Altı yıldır hiçbir televizyon programına konuk olmayan ve basına röportaj vermeyen Tarkan, bu sessizliğini Elle dergisi için bozdu. Elle de 11 yıllık yayın tarihinde ilk kez bir erkek yıldızı kapağına taşıma kararı aldı. Bu özel fotoğraf çekimi, dünyaca ünlü fotoğrafçı David Burton’un ellerine teslim edildi. Burton, çekimler için üç günlüğüne İstanbul’a geldi. Yabancı Elle edisyonları için gerçekleştirdiği moda ve kapak çekimleriyle ses getiren, bugüne dek Eva Herzigova, Sienna Miller, Kate Moss, Alessandra Ambrosio, Sting gibi yıldızları fotoğraflayan Burton, Tarkan’la çalıştığı için çok mutlu olduğunu söyledi. İstanbul’un önemli tarihi mekanlarında gerçekleştirilen çekimler, iki gün sürdü.

elle_kapagindaki_tarkan
Yaşamını Los Angeles ve New York’ta sürdüren David Burton, ilk kez geldiği İstanbul’a hayran kaldığını söyledi: “İstanbul’a daha önce hiç gelmemiştim, bu şehre aşık oldum! Tarkan’la çalıştığım için de çok mutluyum.” Tarkan’a çekimlerde ünlü İsveçli model Faye Vrethem eşlik etti.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Tarkan “Elle” Dergisine Kapak Oldu..” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar