Wilma Elles(Carolina)Hakkında Herşey

Tv 09 Kasım 2010
1419

Öyle Bir Geçer Zamanki’nin kötü karakteri Carolina’yi canlandıran Wilma Elles 1984 Almanya doğumlu..Wilma Elles 2008 yılından Türk Usulü adlı sinema filminde başrolde görev almıştır.Şimdi ise Öyle Bir Geçer Zaman Ki’de, güzelliği kadar başarılı performansıyla da dikkat çeken Alman oyuncu Wilma Elles kısa bir süre önce Türkiye’ye geldi.’Hayat beni nereye çağırırsa, oraya giderim. Belki Alaska’ya giderim, belki de başka bir yere.’ diyen Elles İstanbul’u da çok sevmiş. Eğer her şey yolunda giderse hayatına İstanbul’da devam etmeyi düşünüyor.Türk yemeklerini çok beğendiğini ve sağlıklı bulduğunu söyleyen Elles, özellikle fırında sütlaca ve baklavaya bayılmış.

wilma elles

Setteki arkadaşlarıyla çok iyi anlaştığını söyleyen Wilma, ‘Çoğu sahnem Erkan Petekkaya’yla. O bence 360 derece bir adam, etrafında olup biten her şeyi görebiliyor. Her şeyi kontrol altında tutabilmesinden çok etkilendim. Tabii çok da iyi biri. Setten birçok arkadaşım var, birlikte dışarı çıkıp geziyoruz.’ diye konuşuyor.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Wilma Elles(Carolina)Hakkında Herşey” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Gözde Kansu Kimdir?

Gözde Kansu Kimdir?

07 Ekim 2013
1410

Sponsor Bağlantılar