Pınar Altuğ’un Gençlik Sırrı

Güzellik, Kadın 29 Temmuz 2010
1868

Yağmur Atacan’dan Su adını verdikleri bir kızı bulunan Pınar Altuğ, düzgün fiziği ile bütün dikkatleri üzerine çekiyor..7 yıl aradan sonra atv’de başlayacak “Çocuklar Duymasın”ın 36 yaşındaki yıldızı Pınar Altuğ gençlik sırrını anlattı: Kremlerimi aksatmam, üç haftada bir kese yaptırırım
KREMLERİMİ AKSATMAM: “Annem çok bakımlı kadındı. Sanırım onun bana bıraktığı önemli miraslardan biri bu. Bakım kremleri kullanmaya çok küçük yaşta başladım ve hiç aksatmadan hâlâ kullanırım. Asla makyajlı yatmam. Elimden geldiğince bol su içmeye çalışırım. Çünkü cildin esnekliğini korumanın en önemli faktörü bu.”
ÜÇ HAFTADA BİR KESE: “Son 16 yıldır her 3 haftada bir mutlaka hamama gider, kese yaptırırım. Ölü derilerin atılması çok önemli. Saç bakımımı hiç ihmal etmem ama evde doğal bakımlar hazırlayıp uygulama alışkanlığım yoktur. Ayda bir cilt bakımı, haftada bir manikür, pedikür yaptırırım.”

pınar altuğ
BOL MEYVE SEBZE: “Elimden geldiğince spor yapmaya çalışıyorum. Yazın güneşleniyorum ama kışın da yanık tenli olmayı sevdiğim için solaryuma giriyorum. Böylece fazla makyaj yapmama gerek kalmıyor. Yeme alışkanlığımın çok sağlıklı olduğunu söyleyemem ama bol meyve ve sebze tüketirim.”
ANNELİK GÜZELLİK KATTI: “Elimden geldiğince uykuma dikkat etmeye çalışıyorum. Özellikle çekimim olduğu zamanlar. Anne olduktan sonra bu söylediklerimin çoğu sekteye uğrayabiliyor. Ama annelik de insana ayrı bir güzellik katıyor.”

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Pınar Altuğ’un Gençlik Sırrı” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1230

Sponsor Bağlantılar