Estetikle Gamzeli Olabilirsiniz…

Güzellik 10 Mayıs 2010
1488

Güzelliğinin bir parçasıdır gamzeler..Yüzde uygulanacak işlemde gamze istenilen bölge belirlenerek operasyona başlanır. Kalçada ise orta hattın iki yanında istenilen yer işaretlenerek o bölgedeki iki milimetrik bir kesik açıp içindeki yağı alınır. Derinin altındaki yağ alındıktan sonra da o bölge çukur olarak görünür. Dileyenlere daire şeklinde , dileyenlere de kare şeklinde çukur yapabiliyoruz.
Yüze yapılan bu işlem son dönemde oldukça revaçta. Yanak bölgesinde iki farklı yaklaşımla gamze oluşturabiliyor. Hangi tekniğin seçileceğine kişinin istekleri-beklentileri ve yüz yapısı değerlendirildikten sonra karar veriliyor.

gamze3

Ancak şimdilik yüze yapılan iki tür gamze var: Birisi yanakta sürekli olarak belirgin bir şekilde duran çukurluklar, ikincisi sadece gülünce ortaya çıkan çukurluklar.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Estetikle Gamzeli Olabilirsiniz…” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1283

Sponsor Bağlantılar